Promit

SWiN

Pozostałe usługi

Zadzwoń

+48 52 345 34 75

Jeżeli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń lub napisz do nas

SYSTEMY SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU – SSWiN: Wsparcie Bezpieczeństwa i Ciągłości

Współczesne systemy sygnalizacji zagrożeń, znane szerzej jako systemy alarmowe, stają się coraz powszechniejszym elementem standardowego wyposażenia obiektów. W kontekście wykrywania i sygnalizacji prób włamania czy napadu, mamy do czynienia z tzw. systemem SSW. O ile jednak, jeśli chodzi o wykrywanie napadu, zostaną użyte specjalne urządzenia sygnalizacyjne, takie jak listwy, przyciski czy piloty, mówimy już o systemie SSWiN. Warto jednak pamiętać, że nieautoryzowane ingerencje to tylko jedno z potencjalnych zagrożeń na terenie chronionego obiektu.

Wczesne Wykrywanie i Reakcja

Systemy SSWiN umożliwiają szybkie wykrycie prób włamania lub napadu, co pozwala na natychmiastowe podjęcie odpowiednich działań zapobiegawczych lub reakcyjnych

Całodobowa Ochrona

Dzięki Stacjom Monitorowania Alarmów, obiekty są pod stałym nadzorem 24/7, zapewniając ciągłą ochronę, nawet w godzinach nocnych lub wakacyjnych.

Wszechstronność i Integracja

Systemy alarmowe SSWiN mogą być rozbudowywane o dodatkowe funkcje, takie jak wykrywanie nieszczelności gazowych czy obecności dymu, oraz integrowane z innymi systemami bezpieczeństwa, tworząc kompleksowe rozwiązanie ochronne.

Systemy alarmowe, w większości przypadków, nie ograniczają się jedynie do wykrywania włamań. Stają się coraz bardziej wszechstronne, oferując możliwość identyfikacji nieszczelności w instalacjach gazowych, wykrywania toksycznych pyłów i gazów, analizy obecności dymu czy reagowania na wycieki wody. Wszystkie te systemy działają w sposób reaktywny, informując o zaistniałym zagrożeniu, lecz nie pozwalając na bezpośrednią interwencję.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu systemów SSWiN dla różnych poziomów zagrożenia. Wszystkie nasze urządzenia spełniają normę PN-EN 50131, a nasza firma może pochwalić się znacznym doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa dla obiektów bankowych i przemysłowych.

Scroll to Top