tel: +48 52 345 34 75 +48 52 345 28 12  emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

DOM INTELIGENTNY

Dom inteligentny, to samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie wszystkim domownikom. Stwarza możliwość komunikowania się wszystkich urządzeń elektrycznych daje ogromne spektrum rozwiązań i zastosowań, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo.
Nadrzędnym celem w realizacji takiego projektu jest dopasowanie go do indywidualnych potrzeb klienta , który docenia komfort użytkowania budynku i prostotę obsługi systemu.
Firma PROMIT Sp.z.o.o. z Bydgoszczy w swoich realizacjach preferuje zindywidualizowane podejście dostosowane do potrzeb klienta. Zatem w optymalny sposób łączy współdziałanie wielu systemów w jednej realizacji m.in. instalacji elektrycznej, alarmowej, przeciwpożarowej , DSO, oddymiania. Uwzględnia także konieczność współdziałania systemu monitoringu, videodomofonu i technologii telewizji przemysłowej ( CCTV ) szczególnie w większych inwestycjach.
 Kładziemy szczególny nacisk na ochronę ludzi i  zabezpieczenie ich mienia w wyniku zagrożenia pożarem. W sytuacji krytycznej najważniejszym czynnikiem bardzo często ratującym  życie jest błyskawiczna reakcja na zaistniałe zagrożenie. Montowane przez nas systemy przeciwpożarowe i alarmowe w przeciągu kilku sekund rozpoznają zagrożenie, informują o niebezpieczeństwie oraz uruchamiają wszystkie procedury alarmowe zapobiegając tym samym tragedii.

Dodaj swój email i bądź na bieżąco z naszą ofertą.