tel: +48 52 345 34 75 +48 52 345 28 12  emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKTUALNOŚCI

VII edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2015r.

W dniach 10-12 marca 2015r. odbyła się XVII edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2015r.
Targi te odbywające się na Górnym Śląsku, to niepowtarzalna okazja , aby swoją ofertę zaprezentowały firmy z branży bhp i ppoż. Wzorem poprzednich edycji  oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie organizatorów , targi te były okazją do zaprezentowania najnowszych technik, technologii i rozwiązań zarówno z zakresu środków ochrony indywidualnej jak i zbiorowej pracowników.
W tym roku wśród wystawianych kategorii produktów znalazły się także środki ochrony przeciwpożarowej. Są to elementy, które powinny znajdować się podczas każdego etapu inwestycji. Budowa bez uwzględnienia ochrony przeciwpożarowej może prowadzić do poważnego niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzi , nie tylko przebywających na jej terenie.

Dodaj swój email i bądź na bieżąco z naszą ofertą.